چگونگی کاهش هزینه‌های کارگری با نوار نقاله ۲۶ تیر ۱۳۹۸

چگونگی کاهش هزینه‌های کارگری با نوار نقاله

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نوار نقاله جهت استفاده در انتقال انواع محصولات فله‌ای و بسته بندی شده کارایی دارد شرکت امید عمران سهند به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده انواع خطوط نوار نقاله ها که در جهت کاهش هزینه‌های کارگری فعالیت داشته وتوسط نوار نقاله‌های خطوط مونتاز و بارگیری و تخلیه موفق به کاهش شده و در حال حاظر مشغول می‌باشد

استفاده از نوارنقاله های بارگیری و تخلیه و تلسکوپی:

نوارنقاله‌ها به منظور انتقال مواد جهت بارگیری و تخلیه به کار گرفته می‌شوند که باعث افزایش سرعت انجام کار و نیز کاهش هزینه‌ها می‌شوند.

نوارنقاله های بارگیری و تخلیه: این نوع از نقاله‌ها که معمولاً در ابعاد ۶ و ۸ و۱۲ متری ساخته می‌شوند جهت بارگیری محصولات از انبار به کامیون و … و یا بالعکس، برای تخلیه کالاها از کامیون به داخل انبار به کار می‌روند.

– نوارنقاله تلسکوپی: نوع دیگری از نوارنقاله ها نوع تلسکوپی است که جهت استفاده در مکان‌هایی بوده که دارای سکو نیست و به عبارتی سطح ماشین بارگیری (کامیون، تریلی و…) با سطح سالن بارگیری یکسان است. نوارنقاله های تلسکوپی به شکل باز و بسته‌ای ساخته می‌شوند، به طوریکه طول اصلی دستگاه به شکل ثابت بوده و مابقی به شکل کشویی به درون دستگاه به وسیله دکمه‌ای هدایت می‌شود.

استفاده از نوارنقاله در خط تولید:

در کارخانجات تولیدی برای افزایش سرعت کار و در نتیجه افزایش خروجی تولید و کاهش هزینه، در خطوط تولید خود از نوارنقاله ها استفاده می‌کنند.

استفاده از نوارنقاله برای انتقال تجهیزات تولید شده به انبار:

برای انتقال تجهیزات و محصولات تولید شده به انبار کارخانه از نوارنقاله ها استفاده می‌کنند که در انواع مستقیم و زاویه دار ساخته می‌شوند.

علل استفاده از نوار نقاله‌های بسته بندی در جوامع امروزی:

امروزه در بسیاری از جوامع مدرن و پیشرفته دیگر کسی برای بسته بندی و بازرسی و دستچین محصولات به روش‌های سنتی و پیشین دیگر عمل نمی‌کند بلکه در همین راستا با بوجود آمدن دستگاه نوار نقاله و تسمه نقاله و تجهیز کردن این دستگاه‌ها به میز می‌توان هم از موارد بهداشتی و هم تسریع در عملیات بارگیری سرعت کار را تا حد چشمگیری بالا برد. شرکت امید عمران سهند از مشهور ترین سازندگان نوار نقاله و کانوایر در ایران می‌باشد که با بسیاری از کارخانجات و شرکت‌های معتبر در دنیا افتخار همکاری داشته ایم.

* نوار نقاله بسته بندی ادویه جات و بسته بندی مواد پودری
* نوار نقاله بسته بندی و خط تولید میوه خشک
* نوار نقاله بسته بندی و خط تولید آجیل و خشکبار
* و سایر نوار نقاله‌های خط تولید و بسته بندی

نوار نقاله جت پرینتر و مزایا و نقش آن در صنعت چاپ:

نوار نقاله جت پرینتر همچون سایر نوار نقاله‌ها توانسته به صنعت چاپ کمک زیادی کرده و موجب تسریع و اتومات شدن عملیات شود، شرکت امید عمران سهند افتخار دارد علاوه بر ارائه خدمات مختلف و محصولات متنوع در صنعت و حوزه چاپ، انواع نوار نقاله و دستگاه‌های کانوایر را متناسب با نیاز مشتریان و صنایع مختلف ارائه دهد. نوار نقاله‌های جت پرینتر تشکیل یافته از موتورهای تکفاز یا سه فاز، دارای اینورتر یا بدون اینورتر، بدنه آهنی با رنگ کوره‌ای یا بدنه استیل با پایه‌های قابل تنظیم ارتفاء.

برای تهیه نوار نقاله‌های جت پرینتر با ما تماس بگیرید: ۰۴۱۳۴۳۱۶۰۵۵

نوار نقاله رولیکی جهت انتقال کالا بدون نیاز به برق!

همانطور که می‌دانید مدلی از نوار نقاله‌های غلتکی ما هستند که بدون نیاز به برق کار می‌کنند اما چطور؟ لازم به ذکر است که طریقه انتقال این نوار نقاله‌ها چنین است که محصولات با قرار گرفتن در سراشیبی و یا نیرویی که توسط فرد وارد می‌شود، شروع به حرکت می‌کند. همچنین می‌توان نوار نقاله‌های غلتکی محرکی ساخت که بتوان تمامی غلتک ها را توسط موتور به حرکت در آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با همکاران ما در تماس باشید.

تجهیزات مورد نیاز در دستگاه‌های نوار نقاله:

انواع تسمه نقاله‌ها: مهم‌ترین بخش سیستم انتقال، تسمه نقاله‌ها هستند که وظیفه انتقال مواد و تجهیزات را برعهده دارند و در انواع زیر به کار می‌روند و هریک نیز انواع مختلفی دارند:
* تسمه نقاله لاستیکی
* تسمه نقاله پی وی سی
* تسمه نقاله برزنت
* تسمه نقاله توری
* تسمه نقاله مدولار
* تسمه نقاله استیل کورد
* تسمه نقاله اسپیرال

انواع رولیک‌ها:

* رولیک های پرسی
* رولیک هی بلبرینگ تعویضی
* رولیک های بلبرینگ تعویضی با رویه پلاستیکی
* رولیک برگشت

قیمت رولیک:

جهت سفارش با شماره تماس‌های زیر در تماس باشید: ۰۴۱۳۴۳۱۶۰۵۵ – ۰۹۱۲۰۳۵۲۲۸۳ – ۰۹۱۴۹۱۶۹۶۳۰

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.